Чарівний Моцарт і Великий Чайковський

Дата: 
24 грудня, 2020
Час: 
18:00
Місце: 
Полтавський академічний обласний театр ляльок

Шановні пооцінювачі класичного мистецтва та безкомпромісної виконавської майстерності!

Запрошуємо Вас поринути у світ неперевершеного звучання всесвітньо відомих творів разом із Камерним оркестром імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії, у програмі “Чарівний Моцарт і Великий Чайковський”. Мистецька зустріч із безсмертною класикою відбудеться 24 грудня о 18:00 у Полтавському театрі ляльок.

Впродовж вечора на Вас чекає незабутня подорож сторінками мистецтва двох неперевершених композиторів, чиї імена навічно закарбовані у скрижалях її величності Музики: Вольфганг Амадей Моцарт та Петро Ілліч Чайковський. Божий дар, яким були осяяні ці митці, потужним метеором освітив серця сотень мільйонів слухачів, пронісши крізь роки та століття велич їхнього генія.

Тож не втратьте унікальну можливість особисто доторкнутися до кришталевих струн трепетної музи двох безсмертних творців разом із Камерним оркестром імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії під орудою Лідії Шкаровської, у програмі “Чарівний Моцарт і Великий Чайковський”.

Ми дбаємо про безпеку та комфорт наших глядачів. Усі концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків та засобів захисту.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкриваємо нову форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою. Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

24 грудня, 18:00, Театр ляльок.

Вартість квитків: 100 грн

Квитки можна замовити за номером телефону:

099 - 77-07-860 - Альона Анатоліївна

 

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!