На хвилях кохання

Дата: 
14 лютого, 2021
Час: 
18:00
Місце: 
Полтавський академічний обласний театр ляльок

Шановні поціновувачі мистецтва!

У повітрі вже відчувається п’янкий аромат весни та перших квітів. А кожному серцю хочеться доєднатися до прекрасного світу чарівної музики й неповторного щирого слова. Саме таку унікальну нагоду, на честь Дня всіх закоханих Вам дарує Полтавська обласна філармонія та заслужений артист України Микола Гармаш у програмі “На хвилях кохання”, яка відбудеться 14 лютого о 18:00 у Полтавському академічному обласному театрі ляльок. Своїм мистецтвом Вас також дивуватимуть Оксана Владикіна, соліст Полтавської обласної філармонії Сергій Прокопишин та лауреатка міжнародних конкурсів, майстер художнього слова Катерина Юрченко.  

Для Вас пролунають твори із ретроспективи української естрадної музики різних часів: від вже відомих та улюблених композицій до сучасних запальних хітів у розрізі безсмертної української поезії. Сказати можна лиш одне: дана програма стане своєрідним путівником у світ ліричних почуттів та безмежного кохання, яке нікого не залишить байдужим.

14 лютого 18:00 Полтавський театр ляльок.

Заслужений артист України Микола Гармаш чекатиме Вас “На хвилях кохання”

Полтавська обласна філармонія дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкриваємо нову форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.
 

Ціна квитків: 100 грн., 120 грн.

Придбати квитки можна:

  • у адміністраторів концертного відділу Полтавської обласної філармонії за адресою м.Полтава, вул.Гоголя,10;
  • у касі Полтавського обласного академічного театру ляльок за адресою м.Полтава, вул.Пушкіна,32.

Деталі за номерами телефонів:

099-77-07-860096-81-59-794 – Альона Анатоліївна

095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія Мистецтво без обмежень!