Нова програма “Епоха геніїв”

Дата: 
16 березня, 2021
Час: 
18:00
Місце: 
Полтавський академічний обласний театр ляльок

Шановні полтавці та гості міста!

Обласна філармонія продовжує дивувати Вас спілкуванням із першокласним академічним мистецтвом, яке зачаровує, дивує та надихає на нові звершення.

Цього разу у подорож світом музики Вас запрошує Камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії під керівництвом Лідії Шкаровської, заслужена артистка України Олена Шевченко (сопрано) та диригент Олег Тищик у програмі “Епоха Геніїв”.

Запрошуємо 16 березня о 18:00 у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок.

Мистецький маршрут крізь час та епохи, пролягатиме творчими галактиками безсмертних геніїв музичного небосхилуБах, Гендель, Моцарт, Бетховен, Вівальді, Верді, Шнітке. Їх творчість по-справжньому є неосяжною та безсмертною, а той творчий запал, що вони залишили для нас, своїх нащадків, ніколи не згасне.

Воістину, музика є універсальною та невичерпною мовою, що поєднує людей, континенти та час. Саме у цьому Вас переконає наша нова програма “Епоха геніїв”.

16 березня 18:00 Полтавський театр ляльок.

Камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії, заслужена артистка України Олена Шевченко та диригент Олег Тищик із нетерпінням чекатимуть на Вас!

Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

Вартість квитків 120грн., 100 грн.

Деталі за номерами телефонів:

099-77-07-860096-81-59-794 – Альона Анатоліївна

095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!

#FilarmoniaPoltava