Вечорниці у Полтаві

Дата: 
5 січня, 2021
Час: 
18:00
Місце: 
Полтавський академічний обласний театр ляльок

Дорогі друзі!

Шановні поціновувачі народного мистецтва!

Пора Новорічних свят завжди асоціюється у нас із казкою та неперевершеними феєричними пригодами. Не виняток і найулюбленіше свято кожного справжнього українця - Різдво Христове. Колектив Полтавської обласної філармонії щиро запрошує Вас відсвяткувати його разом із нашими найколоритнішими артистами у автентичному народному стилі.

Чекаємо Вас на “Вечорниці у Полтаві” у приміщенні Полтавського академічного театру ляльок 5 січня о 18:00.

Співом, гарним настроєм, щирим словом, справжніми полтавськими галушками та неповторним українським колоритом Вас прийматиме лауреат міжнародних конкурсів, лауреат конкурсу “Світ музики” (Італія) Пісенно-танцювальний ансамбль “Полтава”, художній керівник колективу заслужений працівник культури України Федір Кривенко, неперевершена кумася, заслужена артистка України Наталія Іванченко та гостинна і багата полтавська хата! Режисер-постановник програми Оксана Іноземцева.

 Ми дбаємо про безпеку та комфорт наших глядачів. Усі концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків та засобів захисту.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкриваємо нову форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою. Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

5 січня, 18:00, Театр ляльок.

Вартість квитків: 120 грн

Квитки можна замовити за номерами телефону:

099 - 77-07-860, 096-81-59-794 - Альона Анатоліївна

095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!