Весна прийшла…

Дата: 
6 березня, 2021
Час: 
17:00
Місце: 
Полтавський академічний обласний театр ляльок

Весна прийшла… Приходьте і Ви 6 березня о 17.00 до Полтавського обласного академічного театру ляльок, щоб  отримати заряд позитиву, любові, весняного настрою від  артистів Полтавської обласної філармонії.

На Вас чекають романтичні пісні і улюблені артисти: Лариса Борисенко, Олексій Рубан, Катерина Юрченко, Ігор Година, Аліна Філіпюк, Віталій Підопригора, Денис Зотов, Лідія Кретова, учасники легендарного гурту «Краяни» Анатолій Піляй та Сергій Старченкоансамбль «Чураївна», соліст-інструменталіст Олег Павленко, заслужені артисти України Тетяна Садохіна, Наталія ІванченкоМикола Гармаш.

Весна прийшла і це спонукає всіх посміхатись, закохуватись, вірити у краще, жити, любити і співати! Тепло наших сердець зігріє Вас, незважаючи на холодну погоду. Разом з нами Вам буде затишно і сонячно! 

Ми дбаємо про безпеку та комфорт наших глядачів. Усі концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків та засобів захисту.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Вартість квитків : 120 грн., 100 грн.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

Деталі за номерами телефонів:

099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна

095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Не баріться! До зустрічі!

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень! #FilarmoniaPoltava