Послуги

Показати план зали

У КОНЦЕРТНОМУ СЕЗОНІ 2017-2018 РР.  ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ПОКАЗУ НАСТУПНІ ТЕМАТИЧНІ КОНЦЕРТНІ ПРОГРАМИ: 

Для дошкільнят та молодших школярів: 

 1. «Коли маленьким був Тарас…»  патріотична, програма про життя маленького Т.Шевченка та про українські традиції. Діти мають змогу відчути себе артистами та зіграти  «Гопак»  разом із тріо бандуристок «Вишиванка» на різних музичних інструментах, розповісти український вірш чи розповідь за допомогою ведучої К.Юрченко та  краще дізнатись хто такі чумаки, козаки, кобзарі та ін..
 2. «Дореміфасолька» - пізнавальна програма, в якій розповідається про веселі нотки, що живуть у музичному будиночку, музичні інструменти та стилі у супроводі камерного оркестру ім. Д.Ахшарумова та ведучої К.Юрченко.
 3. «У зими свята веселі» - тріо бандуристок «Вишиванка» та ведуча К.Юрченко ознайомлять юних глядачів з обрядовими піснями зимового періоду.
 4. «Веселі музики» - артисти концертного ансамблю «Чураївна» разом з ведучою поведуть маленьких глядачів у чарівну Країну Музики та розкажуть про народні інструменти, музичні стилі, жанри, а також дадуть змогу пограти на тому музичному інструменті, який вибере дитина.
 5. «Таємнича історія Моцарта» - для молодшого шкільного віку (російською мовою). Ведуча К.Юрченко під акомпанемент камерного оркестру ім.Д.Ахшарумова розповість цікаві історії з життя геніального композитора В.А.Моцарта та відкриє його таємниці.
 6. «З любов’ю до України» - пізнавальна програма в якій розповідається про символи, звичаї, традиції українського народу. Слухачі знайомляться з українськими народними інструментами, українською піснею та можуть спробувати себе в ролі диригента чи музиканта.

 

Для школярів:

 1. «Слова пророчі Кобзаря» - пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» знайомить глядача з музичними творами  композиторів різних років  на слова Тараса Шевченка.
 2. «Грай, Кобзарю» - концертний ансамбль «Чураївна», народна артистка України Наталія Хоменко, солісти філармонії Ігор Година, Лідія Кретова та ведуча – артистка розмовного жанру Наталія Іванченко подарують глядачам цікаву концертну програму з творів Т. Шевченка.
 3. «Кайдашиха» - артистка розмовного жанру Наталія Іванченко у супроводі концертного ансамблю «Чураївна» пропонує поринути у самобутній побут української родини( за романом І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».)
 4. «Популярна музика» - світові хіти та музику з кінофільмів виконує камерний оркестр ім. Д.Ахшарумова, ведуча К. Юрченко
 5. «Легенди Полтавщини» - тріо бандуристок «Вишиванка» та ведучий Д.Зотов знайомлять глядачів з легендами, що від роду до роду збагачують скарбницю нашої духовності та народилися на Полтавщині.
 6. «Україна це ми» - пізнавально-розважальна програма де діти можуть дізнатися багато цікавих фактів, найбільших досягнень якими пишається Україна та познайомитися з українською піснею. В програмі приймають участь солісти Полтавської обласної філармонії та гурт «Слов’яни».
 7. «З любов’ю до України» - пізнавальна програма в якій розповідається про символи, звичаї, традиції українського народу. Слухачі знайомляться з українськими народними інструментами, українською піснею та можуть спробувати себе в ролі диригента чи музиканта.
 8. «Збережіть Червоні вітрила» - тематична просвітницька програма для середнього та старшого шкільного віку, де мистецькими засобами розкрита тема боротьби зі СНІДом.

 

Всі програми мають просвітницький характер та сприяють духовному збагаченню наших слухачів, знайомлять з українськими традиціями, з народною піснею, виховують патріотизм, любов до рідного краю,  розвивають почуття прекрасного,  дають змогу поринути у світ класичної музики, допомагають у засвоєнні навчальних програм.

Тривалість програм 30-45 хв. (відповідно до віку), ціна квитків 20-25 грн., діти пільгових категорій відвідують концерти безкоштовно.

Довідки за  тел. (0532) 60-78-28, (050)-957-20-30