Артистка розмовного жанру зібрала аншлаг у театрі Гоголя

30 листопада в приміщенні театру ім. М. В. Гоголя відбувся творчий вечір артистки розмовного жанру Полтавської обласної філармонії Наталії Іванченко, присвячений тридцятиріччю творчої діяльності — «Життя не можна повторить на біс...». У рамках заходу було оголошено про присвоєння їй звання Заслуженої артистки України. 

Режисерка Світлана Долженко десять років працювала в  Полтавській  обласній філармонії. Для Наталії Іванченко вона стала першим режисером та учителем.

 «Цей творчій вечір є видатною подією для мене, тому що з початку творчого шляху Наталії ми працювали разом, поставили багато яскравих творів, які здобули високі нагороди. Впевнена, сьогодні вона отримає звання заслуженої артистки, бо Наталія того варта як великий патріот міста Полтава, з якої не хотіла переїжджати, незважаючи на гарні пропозиції роботи в Києві. Для мене сьогодні свято моєї душі і моїх очікувань. Я дуже хотіла, щоб творчість Наталії Іванченко була гідно оцінена!», —  розповіла перед концертом режисерка.

У своїй урочистій промові артистка Наталія Іванченко наголосила на тому, що це звання —не лише її заслуга, а й здобуток усього колективу Полтавської обласної філармонії, у якому вона працює вже тридцять років. Директор Полтавської філармонії Олег Тищик, вітаючи артистку, підкреслив її особливі якості:

«Вона живе мистецтвом і не уявляє собі іншої долі. ЇЇ поважають і люблять, за людяність і професіоналізм, за душевність і самоіронію, за те, що вона чудова артистка і «бойовий товариш».

 За словами артистки, в ювілейному концерті вона хотіла показати всі свої найкращі та найвагоміші творчі напрацювання тридцятирічного артистичного шляху.

  У першій половині концерту Наталія Іванченко читала глибокі та сумні твори: уривок з моновистави за романом Ліни Костенко «Маруся Чурай» про долю легендарної народної співачки, що за переказами жила в Полтаві, сценічний твір «Не загаси свічу» за романом О.Хало «Гієна» та інші.

 

Перевтілення в трагічні образи викликало переживання та сльози глядачів, але в другій половині творчого вечора публіці довелося плакати вже від сміху. Кожен вихід артистки на сцену супроводжували оплески та сміх. Спочатку Наталія Іванченко читала «Сорочинський ярмарок» О. Вишні, а згодом поставала сучасною свекрухою, яка воліє в усьому допомогти порадою своїм сину та доньці. Глядачам запам’яталися і в’їдлива свекруха, і колоритна Ханума, і незграбна жіночка, яка вирішила будь що стати гарною та здоровою, відвідавши елітний фітнес-клуб.

 Також у концерті взяли участь артисти Полтавської обласної філармоніїї, зокрема пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» (художній керівник Федір Кривенко), артист-вокаліст Ігор Година, соліст-інструсменталіст (саксофоніст) Денис Зотов, співачка Олена Білоконь, ВІА «Слов’яни», тріо бандуристок «Вишиванка» та інші. Режисерка концерту — Лариса Ісіченко. 

 Дизайнерка Маргарита Блам створила для Наталії Іванченко дві сценічні сукні, але вперше відвідала концерт артистки.

«Півтори години пролетіли непомітно, але які вони були! Хто бачив і чув, той знає. Не очікувала відчути такій емоційний захват та піднесення. Концерт просто чудовий! Хочу відзначити високий професіоналізм і величезну обдарованість Наталії», — поділилася з ГромадськимТБ.Полтава Маргарита Блам.

 

Захід пройшов з аншлагом.

Джерело: 
http://poltavske.tv/events/1750.html