Бенефіс заслуженої артистки України Наталії Іванченко

15 квітня 2019 року філармонія презентувала полтавській публіці гумористичну програму «За двома, трьома зайцями…» – бенефіс заслуженої артистки України Наталії Іванченко.

У зрежисованому Світланою Кравченко живому, динамічному, подекуди – епатажно-хуліганському, до того ж – сюжетно вмотивованому і композиційно стрункому дійстві прозвучали монологи у виконанні відомої артистки. Узяті за основу сюжетна канва й образи відомої п’єси Михайла Старицького набули сучасного прочитання. Різнобічність таланту та високий професіоналізм Наталії Іванченко виявилися у майстерності перевтілення. Під час концерту вона зіграла близько десятка ролей, постаючи і розгубленою нареченою, й енергійною бабусею, і маленькою дівчинкою, і дотепною медсестрою, і фанатично відданою фітнесу жінкою, і…

Допомагали головній героїні в цьому «предпріятії» колеги – солісти філармонії: народна артистка України Наталія Хоменко, заслужені артисти України Тетяна Садохіна та Микола Гармаш, артисти Ігор Година, Лариса Борисенко, Юлія Хоменко, Аліна Філіпюк, Денис Зотов, які виконали кавери зарубіжних і вітчизняних хітів. Одним із яскравих епізодів програми став діалог героїнь Наталії Іванченко та Катерини Юрченко. Здивували сміливістю та креативністю в інтерпретації популярних пісень тріо бандуристок «Вишиванка» та пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава». Динаміки та яскравості дійству долали діти – зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій» та народний ансамбль танцю «Світанок». Перлинкою концерту було залучення співаків і музикантів до його ведення. Причому артисти виявилися дуже органічними й дотепними в цьому жанрі.

Тривалі фінальні аплодисменти засвідчили успіх представленої розважальної програми.