Концерт українського ансамблю «Чураївна»

8 березня з нагоди Шевченківських днів та в рамках проекту «Українські вечори в Лівані» за ініціативи Посольства України в Лівані та за підтримки Університету Святого Духа у Касліку і громади українців Лівану відбувся концерт українського ансамблю «Чураївна» Полтавської обласної філармонії (художній керівник – Сергій Бригида).

У програмі заходу пролунали відомі українські пісні на слова українського поета Тараса Шевченка «Думи мої, думи», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати» та інші.

Гості заходу насолодилися українським танго «батька» української естрадної музики, українсько-канадського композитора Богдана Весоловського у виконанні ансамблю «Чураївна» та солістів – народної артистки України Наталії Хоменко, а також лауреатів міжнародних конкурсів Лідії Кретової, Аліни Філіпюк та Ореста Цимбали.

Музичний захід став символом творчого єднання української та ліванської культур.

Посольство України вдячне співорганізаторам та спонсорам за допомогу в організації вечора – Університету Святого Духа в Касліку, громаді українців Лівану, готелю Монтеверде, авіакомпанії «Браво».

 

/За матеріалами сайту Посольства України в Лівані/