Відкриття 71-го сезону

4 вересня 2014 року – знаковий для Полтавської обласної філармонії день. В наш рідний дім повернулося життя, а принесли його, у напівзруйнований та все ж храм мистецтва, шановні глядачі, які завітали на відкриття 71-го концертного сезону і заповнили камерну залу вщент. Перше, що зустріло публіку – це відремонтоване силами і коштом артистів фойє. Воно виблискувало підлогою, милувало око виставкою витинанок художника філармонії Тетяни Ваценко, привертало увагу стендами про творче життя нашого колективу. Гостей привітав директор філармонії Олег Тищик і наголосив на тому, що мистецтво під час військових дій не повинно мовчати, воно має підтримувати бойовий дух як наших славних захисників, так і жителів міст і сіл Полтавщини. Кожного четверга у камерній залі філармонії на глядачів чекають патріотичні та просвітницькі програми, зустрічі з творчими колективами, сольні концерти провідних артистів. Відкриє свої двері і «Недільна музична вітальня», яка розрахована на сімейні перегляди цікавих і різноманітних мистецьких програм.

            А далі був неперевершений за емоціями та професійним рівнем концерт володаря Гран-прі Міжнародного фестивалю «Світ музики» (Італія) пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» (художній керівник - ЗПКУ Федір Кривенко). Протягом півтори години глядачі та артисти були об’єднані  воєдино непереможною силою українського народного мистецтва. Пісні, танці, вокально-хореографічні композиції супроводжувалися довготривалими оплесками та вигуками «браво». Відчувалося, що полтавці вже скучили за нашими артистами. Квіти заслуженим артистам України Валентині Колісник та Василю Панчуку були тою невеличкою часткою вдячності, яка просто віяла від присутніх на концерті людей. Як відзначила художній керівник філармонії Світлана Кравченко, концерт був присвячений нашим українським військовим, які ціною власного життя захищають незалежність України. По закінченню, глядачі не оминали скриньку для збору коштів на потреби учасників АТО.

 Концерт завершився, а непереможний дух єдності ще довго витав у повітрі і кожен  відчував свою причетність до великої таїни – освяченої Богом держави Україна.
Такий народ не здолати ніколи і нікому! Слава Україні!