Мистецький марафон

Дорогі друзі, колеги по мистецькому цеху, земляки! Усі ми зараз живемо, працюємо та взаємодіємо у нелегких умовах. Глобальна епідеміологічна ситуація диктує свої правила під які людство повинне пристосуватися, та повноцінно співіснувати. Ми стали більш віддалені територіально, проте зблизилися помислами, ідеями, і серцями. Жодні карантинні обмеження не можуть стримати світовий культурний поступ та прагнення існувати у злагоді та гармонії.

Поруч із нами живуть люди, які щодня, щохвилини ведуть тяжкий, та важливий для кожного із нас двобій з невидимим ворогом - коронавірусною інфекцією. Саме вони знаходяться на вістрі подій і потребують всеохоплюючої підтримки. Звичайно ж мова йде про лікарів, медсестер та увесь медичний персонал не лише Полтавщини, а й усієї України.

Саме тому Полтавська обласна філармонія запрошує Вас долучитися до мистецького марафону, покликаного підкреслити важливість праці медичного персоналу у нашому сьогоденні, й висловити безмежну вдячність за їх нелегку, але таку потрібну для усіх нас працю.

Якщо ти талановитий, маєш активну громадянську позицію, та прагнення подякувати людям завдяки яким ми можемо працювати, навчатися та просто безпечно жити, запиши відеопривітання у форматі мистецького дарунку, та розмісти його на своїй фейсбук сторінці із хештегом #дякуємолікарям.

Закликаємо доєднатися до марафону Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В.Гоголя, Полтавський академічний обласний театр ляльок, Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, Полтавський міський Будинок культури, Малу академію мистецтв імені Раїси Кириченко, музичні школи міста та області, культурно-мистецькі осередки територіальних громад Полтавщини та просто небайдужих громадян.

Подякуємо нашим лікарям.

Завдяки їх сьогоденню ми впевнені у нашому завтра!

#дякуємолікарям

#FilarmoniaPoltava