Два кольори

Два кольори


Олександр Білаш – наш земляк, поет і композитор, романтик, лірик і патріот. Його піснями розквітає Україна, вони – наша з вами невмируща спадщина.

«Два кольори», «Ясени», «Білий сніг на зеленому листі» та багато інших пісень, які стали воістину народними,  зберігають і співають для Вас артисти Полтавської обласної філармонії.

Запрошуємо Вас разом з концертним ансамблем «Чураївна», народною артисткою України Наталією Хоменко, солістами Русланом ХристиченкоЛідією Кретовою, Ігорем Годиною – поринути у безмежні хвилі пісенного океану творчості Героя України Олександра Білаша.

У виконанні заслуженої артистки України Наталії Іванченко звучатимуть поезії видатного українця. Почесна гостя – донька композитора, ведуча програм Національної радіокомпанії України, заслужений журналіст України Олеся Білаш.

Завітайте на наш концерт «Два кольори»  25 березня о 18.00 до Полтавського академічного театру ляльок.  

Приходьте разом з дітьми та онуками,  щоб знали, пам’ятали і співали!

Шануймося, українці, бо ми того варті!

Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Вартість квитків 120 грн., 100 грн.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

Деталі за номерами телефонів:

099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна

095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!

#FilarmoniaPoltava