Два кольори


Олександр Білаш – наш земляк, поет і композитор, романтик, лірик і патріот. Його піснями розквітає Україна, вони – наша з вами невмируща спадщина.

«Два кольори», «Ясени», «Білий сніг на зеленому листі» та багато інших пісень, які стали воістину народними,  зберігають і співають для Вас артисти Полтавської обласної філармонії.

Запрошуємо Вас разом з концертним ансамблем «Чураївна», народною артисткою України Наталією Хоменко, солістами Русланом Христиченко, Лідією Кретовою, Ігорем Годиною – поринути у безмежні хвилі пісенного океану творчості Героя України Олександра Білаша.

У виконанні заслуженої артистки України Наталії Іванченко звучатимуть поезії видатного українця. Почесна гостя –донька композитора, ведуча програм Національної радіокомпанії України, заслужений журналіст України Олеся Білаш.

Завітайте на наш концерт «Два кольори»  25 травня о 19.00 до Полтавського академічного театру ляльок.  

Приходьте разом з дітьми та онуками,  щоб знали, пам’ятали і співали!

Шануймося, українці, бо ми того варті!

Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Вартість квитків 120 грн., 100 грн.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

Деталі за номерами телефонів:
099-77-07-860096-81-59-794 – Альона Анатоліївна,
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!

#FilarmoniaPoltava