Гумористична програма "Пожартуємо"


Такі вже ми є - українці! Коли в житті трапляються всілякі негаразди - ми співаємо та жартуємо! І це, дійсно, допомагає нам вирішувати будь-які проблеми!

Тож, закликаємо Вас відволіктися від будніх клопотів і зустрітися  1 квітня о 18-й годині у Полтавському академічному театрі ляльок.
На Вас чекає гумористична програма за участю заслуженої артистки України Наталії Іванченко та лауреата Всеукраїнського конкурсу читців імені Андрія Сови Катерини Юрченко.

Це ВПЕРШЕ, коли дві самобутні артистки працюватимуть разом, у тандемі! Абсолютно нова програма і веселі гумористичні пісні від солістів та камерного оркестру Полтавської обласної філармонії гарантовано покращать ваш настрій!

ПОЖАРТУЄМО?!

Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Вартість квитків: 120 грн., 100 грн.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

Деталі за номерами телефонів:
099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень! #FilarmoniaPoltava