Пісня єднає нас!


4 лютого у приміщенні Полтавської обласної філармонії відбудеться презентація кліпу гурту «Краяни». Музичний відеокліп, у виконанні гурту "Краяни"- присвячений Захисникам України! В ньому відтворене  загублене кохання двох молодих сердець внаслідок агресіі з боку Росіі...

Тема, ідея твору, показати незламність, відданість закоханих українців, яких розлучила - війна. У концертній програмі прозвучать пісні на слова поета-пісняра Василя Семергея. У своїх віршах він розвиває тему про духовну спадщину українського народу, проводить історичні паралелі із сучасністю, опоетизовує красу та велич рідної землі. Твори, які прозвучать підкупляють своєю щирістю, проникливістю та мелодійністю. Автор з великою любов'ю описує красу та велич України, рідного Полтавського краю, працьовитих людей, які творять та захищають майбутнє Вітчизни!

Пісні на слова Василя Семергея прозвучать у виконанні: заслуженої артистки України Тетяни Садохіної, заслуженого артиста України Валерія Соколика, заслуженої артистки України Наталії Іванченко, Жанни Лтавської, Генадія та Маргарити Рагуліних, Катерини Таряник, Наталії Мир, Анастасії Кандиби й звичайно гурту «Краяни».

Вартість : 130, 150 грн.