Rock. Pop. Jazz. (Захід перенесено)


УВАГА!!! Через складну ситуацію з поширенням інфекції COVID-19 у Полтавській територіальній громаді Полтавська обласна філармонія змушена перенести концертні заходи на невизначений термін.

Дізнатись більше

Музика  - то невичерпний океан… Пірнаємо разом у його розмаїття!

Камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії та улюблені артисти -  лауреат міжнародних конкурсів Аліна ФІЛІПЮК і знаний гітарист Олег ПАВЛЕНКО запрошують вас 8 квітня о 18.00 у Полтавському обласному академічному театрі ляльок.

Чекаємо шанувальників джаз-, поп-, рок-музики, щоб  почути і відчути смак  своєрідного музичного коктейлю – міксу різних стилів і жанрів. Наші артисти не перестають дивувати своїх прихильників цікавими творчими експериментами та ідеями.

Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Вартість квитків: 120 грн., 100 грн.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.                             

Деталі за номерами телефонів:
099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Все для вас, наші улюблені слухачі!
З нами - не засумуєте! Почуємося!

Слідкуйте за змінами інформації на сайті та в соціальних мережах!

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень! #FilarmoniaPoltava