ЗВУЧАТЬ ПІСНІ, БАГАТІ ІМЕНАМИ


Імена, імена, імена… Скільки їх і які вони різні! Старовинні та дуже сучасні; ті, які передаються у родині від батька до сина, або народженні новітніми технологіями…

10 червня  о 19-й годині ми, разом з вами, зможемо пригадати незаслужено призабуті імена.  До вашої уваги, новий музичний проєкт «ЗВУЧАТЬ ПІСНІ, БАГАТІ ІМЕНАМИ» за участю володаря Гран-прі Міжнародного фестивалю «Світ музики» (Італія) провідного колективу Полтавської обласної філармонії пісенно-танцювального ансамблю «Полтава», заслужених артисток України Валентини Колісник і Наталії Іванченко, лауреата міжнародних конкурсів Катерини Юрченко.

Молоді та завзяті ведучі Катерина Кібенко і Семен Білокінь принесуть у концерт свої непідробні емоції! Пісні, жарти, українські прислів’я та приказки створять колоритну атмосферу нашого традиційного народного мистецтва!

А по закінченню концерту, найактивніший глядач, який занотує найбільшу кількість імен, які звучали у програмі – отримає БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРТИФІКАТ-ЗАПРОШЕННЯ на один з концертів артистів обласної філармонії!

Місце зустрічі вам відомо: Полтавський академічний театр ляльок. Чекаємо!!!

Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.

Вартість квитків 120 грн., 100 грн.

Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу.

Деталі за номерами телефонів:

099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна

095-50-92-863 – Оксана Володимирівна

Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!

#FilarmoniaPoltava