Філармонія — захисникам
20 травня артистки Полтавської обласної філармонії виступили в одному з медичних закладів для захисників та медичних працівників.
Задля підтримки бойового духу присутніх пісні подарували Марина Ткаченко та Анастасія Радченко. Художнім словом доповнила програму заслужена артистка України Наталія Іванченко.
Виступи артистів у медичних закладах для поранених воїнів — це важлива частина психологічної реабілітації та вияв шани за найвищий чин — захист держави.