Концерт тріо бандуристок "Вишиванка"


Концерт тріо бандуристок "Вишиванка"

Тріо бандуристок  "Вишиванка" в складі Тетяни Чугуєвець, Вікторії Бовтік та Тетяни Карась представив глядачам сольний концерт "Нехай звучить душа бандури".

 Ми віримо, що бандура - яскравий символ національного. Покажи її українцеві - він відразу її впізнає.

Вікторія Бовтік, Тетяна Чугуєвець і Тетяна Карась підтримують міжнародний імідж України, зв'язки з українцями, популяризують за кордоном Полтавщину та кращі здобутки української культури, мови, автентичності та культурно-історичної спадщини.

Глядачі почули сучасні твори в авторському виконанні. Звучали пісні з репертуару гурту "Океан Ельзи", народні твори у власних обробках. Артистки представили Кобзаря в літературно-музичній композиції на вірші Тараса Шевченка за участю ведучої мистецького вечора, заслуженої артистки України Наталії Іванченко.

Режисер  проєкту - Заслужений працівник куультури України Лариса Семеняга.