«Ми українці! Ми вільні люди! Нас не здолати!»


«Ми українці! Ми вільні люди! Нас не здолати!»

Україна нині переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.

Тоді, у 2014 році, добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію, відтак по суті врятували Українську державність від загибелі.

Українські добровольці, воїни всіх поколінь – це символ звитяги, самопожертви та героїзму.

В Україні, під егідою Міністерства внутрішніх справ, сформовано 8 добровольчих бригад: «Лють», «Сталевий кордон», «Червона калина», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Азов» і «Буревій».

14 березня в театрі імені Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня Добровольця. До вітального слова та вручення нагород були запрошені начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін та народний депутат України Олексій Устенко.

У нас одна мрія на всіх, одна на всіх музика й одне переконання: вистояли – переможемо!

Концертну програму розпочав оркестр Полтавської обласної філармонії в тандемі з заслуженою артисткою України Оленою Шевченко.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували світлу пам’ять героїчного подвигу наших воїнів. Честь і шана мужнім та незламним за героїчні битву, за кожен міліметр української землі. Вони вражають світ, вони – світло України.

У концертній програмі також брали участь: заслужена артистка України Тетяна Садохіна, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Марина Ткаченко, директор Полтавського ОЦНТ КОР – Дмитро Соколов, переможці творчого проєкту Полтавської обласної філармонії «Рік незламності» Анна Митько та Дмитро Сирота, артист, волонтер Артем Лоїк.

«Все, що є – Україна» – спільний проєкт митців Полтави. Багатоголоса пісня-гімн, яка бере ритм від серця кожного виконавця та через біль втрат веде нас до перемоги.

З нагоди пошанування добровольців, цю композицію виконав легендарний полтавський гурт «Краяни-band».

Пісня стверджує: «Ми українці! Ми вільні люди! Нас не здолати!»

Слава Україні!