Поетична вистава "Піднімайся і йди!"


Поетична вистава "Піднімайся і йди!"

18 травня  у приміщенні Полтавської обласної філармонії відбулася поетична вистава «Піднімайся і йди!», яку створили поет Андрій Дзюба і композитор Геннадій Туксішвілі спільно з акторами театру імені Гоголя та артистами обласної філармонії.

«Піднімайся і йди, ти перший. За тобою підуть і інші», – це слова з пісні Геннадія Туксішвілі на вірш Андрія Дзюби, автора поетичної збірки «Отаман». Вірші з названої книги стали тілом

нового унікального мистецького проекту.

Дійство «Піднімайся і йди!» за жанром поетично-музична вистава, яка ввібрала в себе пісні композитора та виконавця Геннадія Туксішвілі на поезії Андрія Дзюби, сценічне осмислення і поєднання віршів автора в унікальному сюжеті, що наскрізно йде через минувшину в майбутнє України. Це вірші і пісні про сьогодення, яке триває віками. Це стрижень, на якому тримається усвідомлення українськості.

Основна мета дійства «Піднімайся і йди!» – показати з яких джерел черпає силу українська нація, як від козака-характерника до сучасного воїна ЗСУ крізь обставини і часи, передається код української ідентичності.

Дійство «Піднімайся і йди!» – це колективний творчий доробок відомих полтавських митців.

Режисер та автор сценарію, заслужений артист України Богдан Чернявський, зібрав потужну команду з провідних акторів театру імені Гоголя та артистів обласної філармонії: народний артист України Василь Голуб, Ольга Чернявська, Тимофій Зінченко, Олександр Збаразький, заслужена артистка України Тетяна Садохіна, заслужений артист України Микола Гармаш, легендарний гурт «Краяни-band».