«Троє у вишиванках». Світ емоцій та духовності через музику, слово та танець.
27 липня у Полтавській обласній філармонії Світлана Кравченко представила свій новий авторський проєкт «Троє у вишиванках». Це був захоплюючий вечір, на якому зібралися шанувальники мистецтва та усі ті, хто прагне зануритися у світ емоцій та духовності через музику, слово та танець.
Головними учасниками цього проєкту були три надзвичайно талановиті артистки: заслужена артистка України Наталія Іванченко, лауреатка міжнародних конкурсів Катерина Юрченко та володарка гран-прі міжнародних конкурсів Вікторія Бовтік.
Монологи, які звучали на сцені, були сповнені емоцій та сили. Артистки доторкались до найглибших почуттів глядачів, розповідаючи про різні життєві ситуації, радості та переживання. Вони майстерно передавали кожен нюанс, залишаючи в залі незабутні враження.
Гумористичні дуети у виконанні Наталії Іванченко та Катерини Юрченко стали невід'ємною частиною шоу, яке розвеселило глядачів. Артистки чудово взаємодіяли на сцені, легкість та жартівливість дуетів додавала енергії і драйву вечору, роблячи його яскравим та незабутнім.
А особливою окрасою дійства став виступ Вікторії Бовтік. Вона виконувала пісні, які докорінно проникали у серця слухачів. Твори у виконанні співачки вражали своєю силою та неповторністю, вони стали справжнім душевним дарунком для присутніх.
Окрім захоплюючого виступу виконавців, проєкт також доповнила балетна група ПТА «Полтава» та модельна агенція «Століття краси» (художній керівник – Ольга Агеєва).
Авторський проєкт Світлани Кравченко проникнув у душі глядачів, нагадавши про важливість людяності, духовності та патріотизму в нашому житті. Наша сила в єдності!