Олена Шевченко

Олена Шевченко


Артистка-вокалістка (солістка-бандуристка), провідний майстер сцени, Заслужена артистка України (2020) Олена Шевченко має чарівне лірико-колоратурне сопрано, майстерно володіє бандурою.

Закінчила Полтавське музичне училище імені М.В. Лисенка, Харківський державний університет мистецтв імені І.П. Котляревського.

У Полтавській обласній філармонії працює з 2010 року в складі тріо бандуристок «Вишиванка» та як солістка вокалістка.

Володар Гран-прі VI Міжнародного конкурсу Art World (Турція), лауреат обласної премії ім.. І.П. Котляревського. За волонтерську діяльність, участь у культурних заходах на сході України для бійців АТО - нагороджена відзнакою та орденом Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» (2016).

Тісно співпрацює з колективами філармонії - українським народним оркестром та камерним оркестром ім. Д. Ахшарумова, виступає на багатьох сценах України.

Високий виконавський рівень, сценічна культура та різноплановість репертуару дозволяють Олені Шевченко створювати яскраві, колоритні сольні програми, які мають успіх у глядача. В доробку співачки українські народні пісні, романси, найвидатніші арії з опер та оперет, твори українських, сучасних композиторів та композиторів світової класики.