Тетяна Садохіна

Тетяна Садохіна


Починала свою творчу діяльність, як артистка та хормейстер пісенно-танцювального ансамблю «Полтава».

Закінчила Гадяцьке училище культури , Київський інститут культури факультет народна художня творчість за спеціальністю  керівник хору, викладач фахових дисциплін. Лауреат премії ім.Панаса Мирного, нагороджена медаллю « 15 років збройних сил України».

Відома як солістка   поп-фолк гурту «Ревізор» під керівництвом  Володимира Шевчука.  Яскрава творча особистість, співачка, композитор, аранжувальник. Підкорює серця публіки в Україні та за кордоном.

Володіє декількома манерами співу: популярна музика, автентичний,  класичний народний , джазовий спів. Саме це дає змогу створювати цікаві концертні номери з різножанровими колективами. Основу її репертуару складають авторські пісні в стилі популярної  та поп- фолк музики. Також в її доробку є народні пісні виконані acapella, твори з камерним оркестром ім. Дмитра Ахшарумова під Керівництвом Лідії Шкаровської , концертним ансамблем «Чураївна» - керівник Сергій Бригида Полтавської обласної філармонії. Креативна, відкрита но нової стилізації  вокалу, аранжування музичного супроводу. В постійному пошуку та імпровізації.

Дискографія: «Сорочинський ярмарок» , « Калинова моя Полтава» . Пісні у її виконанні та авторські увійшли до серії альбомів  «Ми з України», що розлетілися по всьому світу.

Керівник продюсерського центру « Квітограй»: вихованці лауреати багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів та фестивалів .У 2008 році вийшов у світ диск «Квітограй» до якого ввійшли авторські твори і сучасні обробки народних пісень Тетяни Садохіної у виконанні її учнів.

Має свій власний виконавський почерк, сильний самобутній голос, чудові авторські пісні, які відомі широкому загалу слухачів.  Задушевна манера виконання, високий професіоналізм, оригінальні змістовні і в той же час прості тексти, які швидко запам’ятовуються слухачами. Частий гість теле- та  та радіо-програм. Має популярність у соцмережах та на ютубканалі. Значна кількість її  пісень написана для  заслужених, народних   артистів України.,  хорових , естрадних колективів і молодих популярних виконавців.

Яскрава зовнішність, артистизм, уміння володіти аудиторією все це робить артистку улюбленицею публіки. У її творчому доробку також  відомі твори українських композиторів та полтавських авторів. Пісні у її виконанні проникають у серце і душу, вони звеличують українську пісню, нашу співучу рідну мову.Неодноразово була у зоні АТО, підтримуючи бойовий дух воїнів соєю творчістю.

Заслужена артистка України Тетяна Садохіна не потребує реклами – її знають усі.