Валентина Колісник

Валентина Колісник


Заслужена артистка України Колісник Валентина закінчила Херсонське культурно-освітнє училище та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

З 1990 року працює в Полтавській обласній філармонії. Артистка-вокалістка (солістка) пісенно-танцювального ансамблю «Полтава».

Колісник В.І. наділена сильним красивого тембру голосом широкого діапазону. Має чудову сценічну зовнішність. Репертуар співачки дуже різноманітний, але основу складають українські народні пісні та пісні сучасних композиторів. Вона виявляє інтерес до народної творчості, українського фольклору.

У 2008 році співачка отримала почесне звання заслуженої артистки України.

Артистка має великий творчий потенціал, веде активну концертну діяльність, виступає з сольними концертами, бере участь у святкових та ювілейних творчих заходах, які проходять на головних сценах області та інших регіонів України, бере участь в обласних мистецьких фестивалях: «Зимова фантазія», «Полтавська ліра», «Слава роду Полтавського», «Віват, Полтава»; у традиційній мистецькій програмі Національного Сорочинського ярмарку.

Вагомий внесок Колісник В.І. в популяризацію українського вокального мистецтва, творчі пошуки відзначені обласною премією імені І.П.Котляревського (2008 р.), перемогою у Всеукраїнському радіофестивалі «Пісні рідного краю» (2009 р.).

Свій творчий репертуар Валентина Колісник поширює, співаючи у супроводі українського народного оркестру, а також, в жіночому тріо «Козачка», дуетах «Куми» та «Кармеліта».